02.10.2018L.AngerováPřečteno: 1852x

Adaptační kurz 6.C a 6.A

Žáci tříd 6.C a 6.A se zúčastnili adaptačního kurzu ve Škrdlovicích na Vysočině.

V pondělí 24. září se žáci vydali na svůj společný pobyt do Škrdlovic. Po ubytování vyrazili na krátkou procházku po okolí. Odpoledne se aktivně zapojovali do činností a her, jejichž cílem bylo stmelení kolektivu. V úterý po snídani vyrazili na celodenní výlet do Žďáru nad Sázavou. Navštívili zámek, muzeum a kostel na Zelené Hoře. Večer si pomalovali a podepsali trička pro vzpomínku na tento kurz. Středa pokračovala ve znamení her. Šipkovaná s hledáním pokladu, návštěva sklárny ve Škrdlovicích a večer noční stezka odvahy lesem. Ve čtvrtek dopoledne si ještě zahráli lesní golf. Po bědě odjížděli do Heřmanova Městce.

Spoustě z nich se domů vůbec nechtělo. Myslím si, že budou na adaptační kurz ještě dlouho vzpomínat.