08.10.2017J.ŠindelářováPřečteno: 1833x

Garbyho tým zahájil svou činnost

Ekotým naší školy zahájil v září svou činnost.

V úterý 26.9. zahájil letošní činnost školní ekotým. První schůzka byla uvítací. Seznámili jsme se navzájem s novými členy ze třetích tříd. Zároveň jsme si v ekotýmu rozdělili nové role. Stávající zůstali jen manažeři týmu, a to Miroslav Doležal a Aneta Muschalková , kteří také připravili prezentaci ekotýmu na plenární zasedání SRPŠ. Hlasatelem se stala Laura Marešová a Ondřej Fous, bavit nás a připravovat hry budou Kristýna Ježková a Eliška Doležalová, fotografem se stala Viktorie Zrůstová, nástěnkáři jsou Mikuláš Doležal a Lucie Holubová, zapisovat budou Marie Nekvapilová a Veronika Juklová, zahradníkem je Jan Kratochvíl, facebook bude obsluhovat Vojtěch Černý, novinářem se stala Zoe Frydrych a malířkou Leontýna Horáková.

Na první schůzce jsme si také představili vermikompostér, který jsme díky ekotýmu získali pro školu již na konci loňského školního roku.

Příští schůzka ekotýmu bude 18.10. a bude analytická.