14.02.2019Mgr. Danuše MálkováPřečteno: 5040x

Ověřeno „Šikuly“

Tato nálepka zdobí od 13. února naši školu. Ano, skutečně k nám přijeli Šikulové z televizního Déčka! Žáci, kteří je před dvěma lety pozvali, již sice dost odrostli (současná 8.B), ale to vůbec nevadilo. Svou šikovnost předvedly před televizními kamerami děti ze 2.A a potom i skupinka ze 7.D a 8.B.

Nejen moderátoři Jana a Ivo , ale i ostatní členové štábu byli moc milí. I když jsme si to nemysleli, přece jen pohled do kamery většinu z nás zaskočil a moc jsme toho nenamluvili. Výtvarné práce se ale povedly. Druháčci vyráběli společně se Šikuly rytířské přilbice a pláště, sedmáci a osmáci korunky pro princezny a stojánky na tužky. Ti větší slíbili, že svá dílka věnují dětem při zápisu do 1. třídy.

Zkušenost to pro nás byla v každém případě obrovská, teď se jen necháme překvapit, jaká bude výsledná podoba pořadu. A proto se podívejte společně s námi v neděli 24. března na Šikuly na Déčko!

D. Málková