01.04.2019Miroslav PivoňkaPřečteno: 1781x

Rozhovor

Dne 1. 3. jsme si pozvali do 5. C naši paní ředitelku Janu Šindelářovou.

Jako první nás zajímalo, proč se rozhodla být ředitelkou, no a byly to dva důvody. První byl, že chce předávat zkušenosti a druhý, aby se nenudila. Samozřejmě nás zajímalo, jaké to je řídit velkou školu. Odpověď byla očekávaná. Je to prý náročné ale i zábavné a občas i stresující. Ředitel má samozřejmě hodně povinností, se kterými nás paní ředitelka seznámila. Je překvapující, že moc neučí, ale její povinností je, aby škola fungovala. Další zvídavá otázka byla, zda jí práce ředitelky baví. Odpověď byla vtipná. " Moc, hihi", odpověděla. Dále jsme se ptali, na co je pyšná. Odpověď nás velmi potěšila. Je pyšná na nás, na naše výrobky a úspěchy.

Také nás zajímalo, co chce změnit na naší škole. Přáním p. ředitelky je, aby všichni chodili do školy s dobrou náladou. Poslední otázka byla, čeho by se naše škola měla zúčastnit. Odpověď byla prostá. "Téměř všeho."

Paní ředitelce jsme poděkovali za rozhovor a obdarovali ji květinami, které jsme si pro ni připravili.

Nela Kučerová