21.05.2015Ivana DvořáčkováPřečteno: 1881x

Škola v přírodě 6.C

Konečně přinášíme více informací o naší škole v přírodě v rekreačním středisku Březová u Třebíče, kde jsme pobývali mezi 4. a 7. květnem.

A tady máte náš program den po dni:

1.DEN-PONDĚLÍ

Na nádraží v Pardubicích jsme měli sraz s celou třídou, paní učitelkou Heřmanskou a Dvořáčkovou.

Cesta byla velmi vyčerpávající a únavná. Po přijetí do areálu nás uvítali koně, ti méně chytří je nazývali „křečky“. Naše instruktorka s přezdívkou „Šamana Růžová Tlapička“ nás provedla celým areálem. Většina areálu byla v rekonstrukci, jako např. „Vysoká lana“. Po pozdní svačině jsme stříleli z luku. Dokonce si zastřílely i paní učitelky. Po osmé hodině vyhlásili sledování hokeje. Večerka byla v 10:00.

2.DEN-ÚTERÝ

Po snídani jsme měli „Tematické hry“ se spoustou zábavy. Tematické hry jsme měli také po obědě a hned na to „Horolezeckou stěnu“ a „Vysoká lana“. Místo filmu po osmé hodině jsme měli discotéku s ohnivou show.

3.DEN-STŘEDA

Jako každé ráno jsme měli po snídani „Tematické hry“ svačinu, oběd a pro některé nejlepší část programu: Rafty. Tentokrát už byl slibovaný film.

4.DEN-ČTVRTEK

ODJEZD!

Místo „tematických her“ po snídani jsme měli uklízení pokojů a balení kufrů do hlavního velína areálu, jelikož se hned po nás stěhovali další třídy. Posledních pár minut všichni nakupovali v baru pití a svačiny na cestu domů. Pobyt v Březové byl velice krásný, až na starou budovu, ve které jsme byli ubytováni.

Žáci 6.C