08.06.2018Jana ŠindelářováPřečteno: 1995x

Žáci 7.B a 7.C na společném školním výletě

Žáci 7.B a 7.C se vydali na školní výlet do ZOO Jihlava.

Ve čtvrtek 7.6. se sedmáci vydali na školní výlet. Jejich přáním byla návštěva zoologické zahrady. Paní učitelky jim jejich přání splnily a všichni společně vyrazili do Jihlavy. Cesta autobusem uběhla jako voda a žáci se rozutekli po zoologické zahradě. Viděli jsme surikaty, tygra sumaterského i s mládětem, které se narodilo 28.3.. Strach naháněli hadi, překrásný byl hrošík liberijský nebo žirafy či malý fenek. Někteří žáci si zadováděli v dětském koutku, jiní zhlédli letovou ukázku sov a dravců. Po cestě zpět do Heřmanova Městce jsme ještě navštívili památku zapsanou na seznamu UNESCO kostel Svatého Jana Nepomuckého na Zelené hoře. Výlet se, také díky překrásnému počasí, vydařil a žáci na něj budou jistě vzpomínat.