26.10.2014S.MrázPřečteno: 1625x

Změny ve vstupu do školní budovy

Dnem 30.10. 2014 dochází ke změně režimu vstupu do hlavní budovy z prostoru náměstí Míru.

Hlavní vchod (u prodejny Deli) bude odemčen v době od 6:15 hod. do 15:30 hod. Tento vchod slouží ke vstupu do školy pro žáky i pro případné návštěvy.

Vedlejší vchod (u městského úřadu) mohou žáci použít ke vstupu do školy pouze v době od 7:00 hod do 7:45 hod. Jinak bude vchod uzamčen.

Dveře ve spojovací chodbě mezi jídelnou a školou budou uzamčeny do 10,30 hodin.

Zpřísněný režim vstupu do školy je součástí opatření, která mají přispět k zabránění vstupu nepovolaným osobám.

Mgr. Stanislav Mráz