PROVOZ ŠKOLNÍ DRUŽINY V ROCE 2017/2018

Ranní družina (6.30-7.30) a „dělené vyučování“ (7.30-8.30) je POUZE v budově Staré radnice ve 2. patře u paní Kynclové a paní Hůlkové.

V 1. patře u paní Friedlové bude denně od 6.30 do 7.30 hra na zobcovou flétnu.

Školní družina je otevřena od konce vyučování do 15,30 hodin. Prosíme rodiče o dodržování času vyzvednutí dítěte.

1. oddělení Bc Vladimíra Hůlková – 2. A + část 2. D (F. Novák, M. Novák, V. Ofnerová,  V. Svobodová, A. Pavlačka, M. Vejtruba, N. Beerová, N. Medková, D. Král, O. Malý, P. Malý).

Na Staré radnici, 2. patro, vpravo.

2. oddělení Vojtěch Skyva, Dis. - 1. B + část 1. C (L. Drtinová, S. Handlířová, Z. Jirák, D. Meduna, D. Krumpl, A. Wasserbauer, V.J. Janda, D. Uhlíř, M. Zámečník, K. Miřejovský, V. Sedlák).

V budově nové přístavby, přízemí, vpravo.

3. oddělení Jana Friedlová – 2.C + 3.A. Budova Staré radnice, 1. patro, vpravo.

4. oddělení Bc. Miroslava Kynclová – 2.B + 3. C + část 2.D (J. Prokop, E. Hrstková, A. Jelínková, B. Pleskotová, J. Plecháček, T. Koreček, Z. Opočenská, I. Holubová, ). Budova Staré radnice, 2. patro, vlevo.

5. oddělení Bc. Iva Kotorová – 1. A + 3. B + část 1. C (E. Plachá, A. Dostálová, E. Horkelová, V. Ryčlová, K: Samková, M. Svobodová, A. Petráková). Budova nové přístavby, 1. patro, ve třídě 3.A.

Prosíme rodiče, aby děti ze školní družiny omlouvali písemně, případně po osobní domluvě.

Přijaté děti nastupují do školní družiny od 4. 9. 2017, není-li dítě omluveno či přihlášeno od jiného dne.