Základní škola Heřmanův Městec

Seznam přijatých dětí do ŠD pro školní rok 2017/2018:

 

Přijatí do školní družiny

1.A – Pohl Jan, Fajmon Marek,  Flídrová Liliana, Macháček Maxmilián, Kmeť Roman, Marek Tomáš, Štěpánková Aneta, Bulánek František, Benová Ema, Ježková Vilma, Gajdošíková Denisa, Vydra Richard, Vyhnalová Natílie, Kubíková Amálie, Kamenova Monika, Celundová Justýna, Bohuslavická Barbora

1.B – Kutlvašr Max, Řezníčková Nikola, Bureš František, Vašíčková Nikola, Žemličková Amálie, Horečka Jaroslav, Ducháčková Tereza, Lánský Jonáš, Nováková Dominika, Kotora František, Krásný Josef, Krásný Jan, Syrová Kristýna, Křížová Tereza, Grman Matyáš, Tichá Nikola, Mervartová Lenka, Tůmová Tereza, Novotná Alžběta, Phuong Anh Ha

1.C – Petráková Anna, Svobodová Marie, Samková Katka, Zámečník Michal, Uhlíř David, Janda Juraj Vít, Ryčlová Viola, Handlířová Sofie, Drtinová Lucie, Horkelová Eliška, Wasserbauer Adam, Krumpl Daniel, Meduna David, Jirák Zdeněk, Plachá Emily, Sedlák Vojtěch, Dostálová Alžběta, Miřejovský Kamil

2.A – Badalec Daniel, Kindlová Anežka, Čurdová Jitka, Zemková Veronika, Chvojková Eliška, Poukarová Nela, Tomčík Patrik, Halbich Martin, Hoffinger Dominik, Horálek Ondřej, Herman Pavel, Dopitová Natálie, Zigo Samuel, Bodláková Klára, Mareček Michal, Voříšková Eliška, Horáková Anna, Parker Matthew Thomas, Horák Tomáš

2.B – Svoboda Tobiáš, Bednář Adam, Voženílek Samuel, Kmeť Onřej, Žďárská Alžběta, Šúthová Eliška, Urbanová Eliška, Vondrka Matyáš, Raysigl Daniel, Kokeš Daniel, Stará Andrea, Vostradovská Nikola,  Novák Filip, Friede Tadeáš

2.C – Turan Antonín, Nechvílová Nela, Dobruský Josef, Pokora Jiří, Nejedlá Tereza, Hrzánová Tereza, Hrzánová Aneta, Kaválek Jakub, Kalousková Valerie, Šporke Ondřej, Musílková Pavlína, Zlesák Patrik, Káňová Rita Klára, Kurštejn Dominik, Chaloupková Bára, Pelc Dominik, Zelená Monika, Hladká Zuzana, Schejbalová Michaela, Kašpar Tomáš, Voženílek Lukáš, Radiměřský Lukáš

2. D - Král Dominik, Koreček Tobiáš, Opočenská Zuzana, Holubová Irena, Hrstková Eliška, Novák Matyáš, Budka Adam, Prokop Jáchym, Svobodová Valentina, Plecháček Joel, Pavlačka Adam, Jelínková Aneta, Vejtruba Matyáš, Beerová Natálie, Novák Filip, Pleskotová Běta, Medková Natálie, Ofnerová Viktorie, Malý Vojtěch, Malý Petr, Málek Matěj

Ze třetích tříd byly přijaté tyto děti – Kulhavá Eliška, Kopecká Lucie, Plavcová Karolína, Roztočil Tomáš, Ježek Dominik, Pohl Antonín, Pospíšilová Berta, Pravdová Mariana, Benešová Karolína, Chmelík Štěpán, Kurková Barbora, Ščipak Maxim, Štěpánová Miroslava, Korová Kristýna, Korová Lenka, Macháčková Anežka, Švejk Adam, Drtina Lukáš, Mareš Pavel, Kábele Karel

 

Náhradníci - Jiřenová Magda, Nekvinda Ondřej, Stará Vendula

 

Nepřijati - (dle přidělených bodů, při rovnosti bodů rozhoduje datum narození)

Stará Lucie, Starý Michal, Jeřábek Filip, Kopecký Jan, Sirová Soňa, Hoffinger Milan, Davidová Lucie, Vojáček Václav, Krišťáková Vanesa, Meissner Oskar, Zeman Michal, Beran Aleš, Kohoutek Filip, Vojtová Amálie, Tuan Anh, Kočí Nela, Staněk Jiří, Picek Šimon, Kabeláč Dan, Hainallová Tereza. Tyto děti mají možnost přihlásit se na „dohlídávání“ u paní Vackové na DDM.