17.05.2024Mgr. O. KořánPřečteno: 177x

Atletické závody družstev – Pohár rozhlasu

Ve čtvrtek 9.5.2024 se v Chrudimi konalo okresní kolo soutěže družstev v atletice o Pohár rozhlasu.

Naši školu reprezentovalo 31 žáků 6.-9. ročníku v těchto disciplínách:

•běh na 60 m, 600 m, 800 m, 1000 m a 1500 m
• skok daleký
• skok vysoký
• hod kriketovým míčkem
• vrh koulí
• štafety na 4x60m

I když se atletice věnuje jen hrstka našich žáků, tak naši reprezentanti dosáhli skvělých výsledků. Družstvo mladších žáků skončilo na 3. místě. Na medailová umístění ještě jako jednotlivci dosáhli: bramborové medaili získali Tomáš H.  ve skoku vysokém a Matěj N. v hodu kriketovým míčkem, 3. místo Berta P. ve vrhu koulí????, 3. místo. Na 3. místě se také umístila štafeta starších žákyň ve složení: Kristýna K., Berta P., Sára N. a Natálie M.. V celkovém pořadí všech disciplín se pak na 3. pozici umístil Pavel M. a Berta P. .

Děkujeme našim sportovcům za vzornou reprezentaci školy.

Výsledky všech budou po zveřejnění na oficiální stránkách vyvěšeny na nástěnce TV.