06.12.2021Mgr. Jana ŠebkováPřečteno: 663x

Dárky pro děti od 7.A

Letos už po jedenácté proběhla předvánoční charitativní akce Krabice od bot, v které dělají radost děti dětem. Zúčastnila se i třída 7.A.

Žáci se domluvili, jakými dárky naplní dvě krabice od bot – jednu pro dívku a jednu pro chlapce ve věku 11-12 let. Dárky se nám podařilo shromáždit i přesto, že jsme se v průběhu akce ocitli v karanténě. Žáci, kteří byli ve škole, vyrobili a napsali vánoční přání, doplnili a zabalili krabice, které pak mohly putovat na sběrné místo. Odtud budou doručeny dětem z chudých rodin, nízkoprahových zařízení nebo azylových domů a snad jim udělají radost. Všem žákům, kteří přispěli dárky nebo svými nápady, patří dík, a zvláště pak Aničce Petrusové, která celou akci pro třídu navrhla a skvěle zorganizovala.

Mgr. Jana Šebková