28.08.2020Mgr. Jana Šindelářová, MBAPřečteno: 1502x

Dohlídávání

Dohlídávání pro žáky, kteří nebyli přijati do školní družiny z důvodu naplnění kapacity.

Pro žáky, kteří nebyli přijati do školní družiny z důvodu naplnění kapacity, škola zajistí tzv. dohlídávání. Po skončení výuky předá třídní učitel(ka) určené žáky v přízemí přístavby určenému vyučujícímu. Vyučující, který
v daný den zajišťuje dohlídávání, půjde s žáky na oběd dle rozvrhu hodin a následně se přemístí do své kmenové třídy. V 15. 00 budou žáci převedeni do školní družiny na Staré radnici, kde mohou zůstat  do 16.15 hodin. Docházka každého žáka bude zaznamenána a je tedy nutné , aby žákovu nepřítomnost omluvil zákonný zástupce v daný den před dohlídáváním třídnímu učiteli (učitelce). Písemně i telefonicky je možné kontaktovat třídního učitele nebo vedení školy.

Žádáme o písemné sdělení třídnímu učiteli, v kterých dnech a do kolika hodin budou žáci přítomni na dohlídávání. Uveďte i způsob vyzvedávání dítěte, a to nejpozději 1. září.

Mgr. Jana Šindelářová, MBA

ředitelka