01.06.2020Mgr. Jana ŠindelářováPřečteno: 1228x

Doplňující informace k aktivitám školy od 1. 6. 2020

Pro měsíc červen doplňujeme:

Při cestě ze školy a do školy musí mít žáci zakrytá ústa a nos ochrannými pomůckami, tedy rouškou, pokud se nacházejí alespoň dvě osoby v bližší vzdálenosti než 2 metry a nejedná se o členy jedné domácnosti. Před školou není nutné udržovat rozestupy 2 metry, pokud mají žáci zakrytá ústa a nos rouškou. Skupiny pro žáky prvního stupně zůstávají neměnné a do počtu 15 je možné přijmout do nich další žáky. Vzhledem k příznivému vývoji epidemiologickému a postupnému uvolňování opatření je možné za dodržování aktuálních mimořádných opatření (nošení roušek) chodit se žáky mimo areál školy. Žáci s pedagogy budou chodit na místa, kde se nepohybuje příliš mnoho osob a je tedy minimální riziko přenosu viru.

Žáci 2. stupně školy si mohou individuálně domlouvat konzultace s vyučujícími jednotlivých předmětů.

V případě žádosti o příspěvek na péči o dítě je třeba vyplnit výkaz péče o dítě z důvodu uzavření výchovného zařízení, který je na stránkách ČSSZ na tomto odkazu: https://eportal.cssz.cz/web/portal/tiskopisy-vpduvz

Děkuji za spolupráci a přeji Vám krásné dny.

Mgr. Jana Šindelářová