19.06.2024Bc. Hůlková Vladimíra Přečteno: 69x

Družinové stanování

Z pátka 14. 6. na sobotu 15. 6. děti čekalo družinové stanování, které se stává již naší tradicí.

Nesmí chybět vaření polévky "kotlíkačky", sportovní hry všeho druhu a zpívání s kytarou. První a nejtěžší úkol byl postavit stan. Děti se do stavění pustily s elánem a pomáhaly opravdu hodně. Některým se povedlo stan postavit téměř bez pomoci a některé stany daly zabrat všem. Vaření polévky se zdálo jednoduché, ale škrabání brambor byl pro někoho takový malý test zručnosti. Večer děti vydržely hrát hry až do tmy. Ráno snídaně, balení stanů a zase za rok. Akce se vydařila, počasí přálo a děti byly v dobré náladě. Děkuji p. učitelce Mgr. Ivetce Horákové, p. asistence Elišce Opočenské a Barušce Bláhové za velkou pomoc.

Bc. Hůlková Vladimíra