23.09.2021Mgr. Ivana KonečnáPřečteno: 827x

Hodinka s psycholožkou

V úterý 21.9. naši třídu 5.B navštívila Mgr. Kristýna Zrůstová - školní psycholožka.

Požádala jsem ji o návštěvu, aby nám pomohla zmapovat vztahy ve třídě a zároveň předejít negativním projevům chování, které se někdy do kolektivu vkrádají. Paní psycholožka s námi strávila jednu vyučovací hodinu. Pro děti si připravila pracovní list, který napověděl, jak se které dítě ve třídě cítí. Následoval rozhovor, který byl motivován seriálem Simpsonovi - dětem důvěrně známým. Nechyběla ani pohybová aktivita. Hodina se nám všem líbila a věřím, že si děti, které občas vnáší do naší třídy nepříjemné chvilky, uvědomily, jak skvělý kolektiv 5.B je, a že mají štěstí, když jsou jeho součástí. ......... I já mám štěstí.
Mgr. Ivana Konečná