29.06.2019Mgr.Jana ŠindelářováPřečteno: 1581x

Krásné prázdniny

Přeji Vám krásné léto.

Vážené paní učitelky, páni učitelé, zaměstnanci školy, rodiče, děvčata a chlapci,

dovolte mi, abych se s Vámi na konci školního roku rozloučila a popřála Vám krásné prázdniny a dovolenou.

Doufám, že jste si všichni, tak jako já, užili celý letošní školní rok. Naučili jste se spoustu nového, máte plno zážitků z výletů, exkurzí i běžného vyučování. Od zítřka nemusíme vstávat do školy a řídit se pravidelným rozvrhem. Využijte prázdniny k odpočinku. Odpočívejte ale aktivně. Sportujte, pobývejte v přírodě. Dávejte na sebe velký pozor. Při koupání, jízdě na kole i různých hrách se chovejte tak, abyste se nezranili. Místo sociálních sítí se scházejte s kamarády tváří v tvář, povídejte si a užívejte volna. Když bude pršet, hrajte hry, čtěte knížky, navštivte kino. Snažte se poznávat krásná místa naší země. Tak jak to říkají v televizní reklamě, zážitky se nedají koupit, ty se musí zažít. A zažijete je venku s kamarády, ne sezením u počítače nebo mobilu.

Ještě jednou Vám všem přeji krásné léto.

Mgr. Jana Šindelářová