08.10.2023Mgr. Šmatlánová Pavla Přečteno: 343x

Měsíc září je už dávno pryč, kdy prvňáčci od školy dostali klíč

Uplynul již víc jak měsíc, kdy si prvňáčci z 1.C symbolickým klíčem odemkli školu.

Cestu jistě nezapomenou, každý má klíč se svým jménem. A co jsme v září společně prožili? Žáci se pomalu stávají školáky. Přirozeně vpluli do školního režimu, respektují dohodnutá pravidla, umí již několik písmenek, přečtou slabiky a dokonce i slova, hravě počítají, aktivně cvičí a zvládají tvoření všeho druhu. Sportovní den proběhl ve znamení pohybu, her a dopravní výchovy. Výrobou záložky do knihy v mezinárodním projektu se budeme snažit potěšit spolužáky na Slovensku. Je v nich ukrytý nejen svět pohádek, ale i srdečný pozdrav od nás. Velikým zážitkem byla i cvičná evakuace školy, kterou všichni výborně zvládli a třídní kalendárium pro děti otevřelo téma svatého Václava. Tak ať se nám stále tak daří!

Mgr. Pavla Šmatlánová