08.12.2019Jana FriedlováPřečteno: 1227x

Modrobílé Vánoce

Všechna oddělení školní družiny se zapojila do předvánoční soutěže s názvem Modrobílé Vánoce.

Děti tvořily pod vedením pani vychovatelek různé vánoční ozdoby z bílého i modrého papíru, používaly zmizík ke kresbě do inkoustové barvy. Těmito ozdobami zkrášlily vánoční stromečky.
Odborná porota udělila v kategorii školní kolektivy 1. místo 3. oddělení školní družiny - tedy dětem z 1.B ,2.B a 3.A pod vedením pani vychovatelky Jany Friedlové a 3. místo 1. oddělení školní družiny - tedy dětem ze 2.A a 3.B. pod vedením pani vychovatelky Vlaďky Hůlkové.
Z umístění měly děti velkou radost.
                                                                                                                                                       Vychovatelky školní družiny