07.01.2022Mgr. Konečná Ivana Přečteno: 626x

ODZNAK VŠESTRANNOSTI V 5.B

Jak už jsem se zmiňovala v některém z předešlých příspěvků, začali jsme s dětmi v listopadu plnit disciplíny Odznaku všestrannosti olympijských vítězů, který založili 2 zlatí olympijští medailisté v desetiboji - Robert Změlík a Roman Šebrle.

Hlavním cílem je všestranný sportovní rozvoj žáka.
Jsou pro nás připraveny disciplíny různé náročnosti. Jedenkrát týdně si v tělocvičně měříme síly a vynakládáme velké úsilí, abychom jednotlivé úkoly zvládli co nejlépe.
Děti plnění disciplín baví a domluvili jsme se, že po ukončení všech se k Odznaku všestrannosti za nějaký čas vrátíme  a porovnáme své výkony. Samozřejmě všichni věříme, že budou lepší.
Děti neměly během covidu moc příležitostí ke sportování a jejich těla strádala. Snad se nám podaří dostat se zpět do předcovidové formy. Budeme se snažit.
Mgr. Ivana Konečná