01.10.2020Mgr. Jana Šindelářová, MBAPřečteno: 1002x

Opatření od 5. 10. do 18. 10. 2020

Vážení rodiče, s účinností od 5. 10. 2020 do 18. 10. 2020 Krajská hygienická stanice Pardubického kraje nařizuje mimořádným opatřením:

• omezení provozu škol tak, že součástí vzdělávání není zpěv,
  • omezení provozu škol tak, že součástí vzdělávání nejsou sportovní činnosti, s výjimkou prvního stupně základního vzdělávání v základní škole.

Pro naši školu to znamená, že od pondělí 5. 10. 2020 bude předmět hudební výchova vyučován pouze v rovině teoretické přípravy, bez zpívání písniček, nepovinný předmět sborový zpěv nebude po dobu trvání mimořádného opatření vyučován.  Na 2. stupni školy bude tělesná výchova a volitelný seminář pohybové hry probíhat formou vycházek do okolí školy. Žáci budou chodit ven i v případě deštivého počasí. Prosím dohlédněte na vhodné oblečení žáků (pláštěnka, vhodná obuv).

Děkuji za spolupráci.

Mgr. Jana Šindelářová, MBA