22.12.2021Mgr. Vojáčková Lada Přečteno: 689x

Předvánoční školní den

Poslední den před začátkem vánočních prázdnin se ve 3.D vydařil. Všechny hodiny prolínalo téma Vánoc. Činností bylo mnoho - luštění s počítáním, četba o historii Vánoc, zdobení jablíček a pomerančů voňavými hřebíčky.

Mysleli jsme i na zvířátka v přírodě. Při vycházce jsme jim ozdobili stromek tvrdým pečivem, jablíčky a mrkvemi. I na ptáčky se dostalo, na větvi visí malé krmítko z kokosového ořechu naplněné slunečnicovými semínky smíchanými s lojem. Po návratu jsme pokračovali v ochutnávání cukroví a na co děti těšily nejvíc? Přece na dárky, které si vyměnili se svými kamarády. Milý závěr dne jsme prožili při zpěvu koled společně se svými spolužáky. Skoro se nám ani nechtělo domů. Doma nás čekají krásné chvíle v rodinném kruhu.
Přejeme všem krásné Vánoce s rodinou a přáteli a pevné zdraví v roce 2022.

Za třídu 3.D - Mgr. Lada Vojáčková