23.11.2021Mgr. H. DostálováPřečteno: 809x

Prohlídka SPŠ Chrudim

… již brzy budeme středoškoláky

Jak si vybrat střední školu? Která by byla pro mě nejlepší? Co musím umět, abych uspěl? Tyto otázky si deváťáci a osmáci stále častěji pokládají. Najít odpověď není úplně jednoduché. Ale určitě dobrým řešením je konkrétní střední školu navštívit, nasát atmosféru, prohlédnou si prostředí a třeba se i pozeptat studentů, jak jsou spokojeni.

A tak i skupinka zájemců o technické obory z devátých a osmých tříd vyrazila v pátek 12. 11. na prohlídku Střední průmyslové školy v Chrudimi.

Prohlédli si budovu školy, laboratoře i dílny, seznámili se s obory, které je možno na škole studovat, viděli ukázku práce CNC stroje. Nakonec si mohli v elektrotechnické dílně vyrobit vánoční blikající hvězdu. Což se všem klukům povedlo.

Mgr. Hana Dostálová