19.06.2024Mgr. Ryšánková JitkaPřečteno: 88x

Škola v přírodě 3.B a 3.D

V týdnu 10. – 14. června se třídy 3.B a 3.D zúčastnily školy v přírodě v Rapotíně u Velkých Losin.

V pondělí jsme se ubytovali v penzionu Losinka v Rapotíně u Velkých Losin. Děti ve dvojících skládaly matematické puzzle a podle obrázku se zařadily do pěti skupin. V úterý jsme se vypravili do Velkých Losin na prohlídku renesančního zámku a ve středu jsme navštívili zdejší ruční papírnu. Ve čtvrtek si dopoledne děti vyrobily každý svou čarodějnici a ve skupinách o ní vymyslely příběh, který potom dramaticky předvedly. Odpoledne si zahrály šipkovanou, na jejímž konci čekal poklad. Každý den byl vyplněn také různými sportovními aktivitami a soutěžemi. Své zážitky si děti každý večer zapisovaly do speciálního deníčku. Poslední večer byla diskotéka. V pátek dopoledne jsme se sbalili a odjeli směr Heřmanův Městec.

Mgr. Ryšánková Jitka