27.10.2020Mgr. Jana Šindelářová, MBAPřečteno: 904x

Škola žije i v době uzavření

I přes uzavření školy se stále něco děje.

Škola je sice zavřená, ale stále se něco děje. V souvislosti s přestavbou sousední budovy na školu, došlo k zastavění nájezdové rampy sádrokartonovými deskami, které nebyly příliš oku lahodící. Shodou okolností se nedaleko školy otevřela legální plocha na grafity. A nápad byl na světě. Požádali jsme Tomáše Loudu a Ondřeje Sigmunda, aby ztvárnili své umění i na naší sádrokartonové ploše. A výsledek je úžasný. Doufám, že ho žáci brzy uvidí na vlastní oči.

Ani vyučující nezahálí a doplňují přípravy na on – line výuku tvorbou materiálů, které budou používány při běžné výuce. Pokud Rada města Heřmanův Městec dovolí, přijmeme do majetku školy dar pana učitele Vaňkáta, kterým je dřevěný model planetária. Můžete si ho prohlédnout zde. Věřím, že s tímto modelem všichni pochopí pohyby Země kolem Slunce, střídání ročních období a další astronomické jevy. Moc jim za to všem děkuji.

Mgr. Jana Šindelářová, MBA