12.11.2019Mgr.Ivana DvořáčkováPřečteno: 1130x

Spaní ve družině

Po výletě do Světa dýní mělo každé oddělení družiny svůj další program.

Čtvrté oddělení s paní Kynclovou mělo po večeři, za kterou moc děkujeme kuchařkám ze školní jídelny, připravenou stezku po budově školy. Možná by nikdo nevěřil, jak je budova školy za tmy tajuplná a strašidelná. Však také děti absolvovaly cestu po skupinách, aby se příliš nebály. Když totiž předtím potkáte Bílou paní, od strachu vám moc nepomůže, že jste v ní poznali paní ředitelku. V suterénu školy děti musely zvládnout při svitu svíček vyplnit zábavný pracovní list, pak si rozsvítily ochraňující náramky a hledaly další strašidla. Byl jím kat na zahradě u 1. tříd, ale byl hodný (vždyť to byla p. učitelka Beránková) a pomohl jim najít schované sladkosti. Za svitu vlastnoručně vyrobených lucerniček jsme přišli do družiny na radnici a připravili se k spánku. Po tolika zážitcích jsme při sledování pohádky o halloweenském skřítkovi rychle usnuli.