17.12.2020Mgr. L. JirkováPřečteno: 1130x

Únikové hry

Hry na počítači můžou mít i smysl !

Od minulého školního roku se setkáváme s distanční výukou, kdy se učíme formou online. A aby online výuka nebyla tak nudná a jednotvárná, využíváme jako formu procvičování únikové hry. Úniková hra je učitelem vytvořená prezentace, kde žák postupně kliká na jednotlivé prvky, pod kterými se skrývají různé úkoly. Tyto hry se dají využít v různých předmětech, ale i jako volnočasová aktivita (např. rozvoj logického myšlení, seznámení se s vánočními zvyky, apod.). A co je potřeba k tomu, aby sis i ty mohl zahrát únikovou hru? Stačí ti počítač a internet.

Na naší škole je založen v aplikaci MS Teams tým Šifrovačky, do kterého se můžeš přidat i ty. Stačí napsat paní učitelce Jirkové přes aplikaci MS Teams, která tě do týmu přidá.