24.05.2021Mgr. Hana Dostálová Přečteno: 932x

Úspěch v soutěži Hledáme mladého grafika

Velká gratulace pro Kateřinu Vojtovou z 9. D, která se umístila mezi 20 nejlepšími.

Každoročně Gymnázium a SOŠ Přelouč vyhlašuje soutěž Hledáme mladého grafika. V letošním školním roce bylo zvoleno téma Svět v roce 2050. Soutěžící mohli pro svoji práci zvolit jakoukoliv techniku - malbu, kresbu nebo vytvořit PC grafiku.

Zájem byl i přes distanční výuku obrovský, sešlo se několik stovek prací z celé republiky. Z nich bylo vybráno 20 nejlepších. Jejich autoři budou oceněni při slavnostním vyhlášení výsledků přímo na půdě přeloučské školy 10. 6.

Od příštího roku bude již Kačka rozvíjet svůj talent na umělecké škole. Proto Ti Kačko přejeme, abys měla stále tak dobré nápady a chuť tvořit, držíme palce

Mgr. Hana Dostálová