04.06.2020Mgr. Jana ŠindelářováPřečteno: 1686x

Výuka na 2. stupni od 8. 6. 2020

Vážení rodiče,

na druhém stupni školy budeme pokračovat až do konce školního roku v online výuce.

Ve všech třídách probíhá online výuka matematiky, českého jazyka a cizích jazyků. V ostatních předmětech vyučující posílají žákům zadání práce a zpětnou vazbu. V případě potřeby individuálních konzultací se mohou žáci spojit s vyučujícími daných předmětů a domluvit si osobní konzultaci. Setkání třídních učitelů se žáky se uskuteční v týdnu od 22. 6. 2020 podle pokynů třídních vyučujících (třídnické práce, odevzdání učebnic). Předání vysvědčení se uskuteční 30. 6. 2020, podrobnosti budou upřesněny podle aktuální situace.

Budu ráda za Vaši zpětnou vazbu k celé organizaci školy po jejím uzavření (sindelarovaj@zshm.cz , Komens nebo v ředitelně školy).

Děkuji Vám za spolupráci a přeji pěkné dny.

Mgr. Jana Šindelářová