28.11.2019Mgr. Monika PickováPřečteno: 1695x

Záložka do knihy spojuje školy – 3. díl

Mezinárodní projekt na podporu čtenářství dospěl ke svému závěru.

Do letošního 10. ročníku se přihlásilo 1 163 škol s celkovým počtem 131 889 žáků. Slovenská pedagogická knihovna poslala poděkování a diplom každé zúčastněné české i slovenské škole. Také naše škola obdržela toto poděkování. Ráda bych se s Vámi podělila o tuto pozitivní zpětnou vazbu:

Dovolte nám, abychom touto cestou všem ještě jednou poděkovali za zapojení do projektu, za Vaši práci s dětmi, kterou jste (samozřejmě nejen v souvislosti s projektem) udělali.
Být učitelem je poslání, které je zavazující, ale zároveň nesmírně kreativní, obohacující a inspirativní.
Děkujeme, že svou radost z Vaší práce předáváte dál a motivujete další malé i větší děti k tomu otevřít se všemu novému, zajímavému a učíte je objevovat a poznávat.

Mgr. Monika Picková