11.06.2019Mgr. Michaela KučerováPřečteno: 853x

Zvířátkový den ve 3. B

V pátek 31. 5. bylo ve 3. B poněkud rušno. Děti totiž dostaly nevšední dobrovolný domácí úkol - přinést si svého domácího mazlíčka.

Ve třídě jsme se ten den učili za přítomnosti několika křečků, morčete, králíčka, želvičky a také nás poctila svou návštěvou chameleonka Libuše, která budila asi největší rozruch. Dokonce jsme si mohli blíže prohlédnout i ne zrovna typické domácí mazlíčky - sarančata. Děti o svých zvířátkách řekly spousty zajímavých informací a odpověděly na mnoho otázek svých spolužáků.

Pro některá zvířátka si po první či druhé vyučovací hodině došli rodiče, někteří mazlíčci s námi zůstali do konce výuky a odpočívali v pohodlí svých přenosných domečků.

Velmi děkujeme rodičům za pomoc při dopravě mazlíčků do školy i ze školy. Páteční den byl pro nás krásně netradiční a moc nás bavil.

Jsem ráda, že mám ve třídě tolik šikovných malých chovatelů, kteří se správně a pečlivě o své mazlíčky starají.

Mgr. Michaela Kučerová