Archív článků - ZŠ Heřmanův Městec

Hry v přírodě
15.04.2024

Krásné jarní počasí nás naladilo na hry v Bažantnici. V pátek 5.4. jsme s praktikantkou Barčou připravily pro děti zapeklité úkoly.

Přání seniorům
15.04.2024

V pondělí 8. 4. se konala oslava narozenin seniorů v DPS v Heřmanově Městci.

Koncert pro prvňáčky
11.04.2024

Dne 8.dubna se všichni žáci prvního ročníku vydali za kulturou do Sukovy síně v Pardubicích. Edukativní koncert s exotickým názvem ,,Karneval zvířat“ byl pro mnohé děti prvním setkáním s orchestrem.

Animace není legrace
11.04.2024

Základy animovaného filmu je název výukového programu Muzea loutkářských kultur v Chrudimi.

Výstava výtvarných prací
09.04.2024

Žákyně ze 7.B pomáhaly nainstalovat výstavu v IC Pohůdka.

Ukončení velikonoční šifrovačky
09.04.2024

Úspěšné ukončení třídenní velikonoční šifrovačky přineslo radost do naší školy. Co ještě více potěšující, byla účast žáků jak z prvního, tak z druhého stupně.

Moje JÁchta v  moři kariéry
09.04.2024

8. B jako první z osmých tříd navštívila tento program krajského kariérového poradenského pracoviště EduKariéra v Pardubicích.

Velikonoční dílna v 1.B
07.04.2024

Rádi bychom se s vámi podělili o nevšední velikonoční zážitek. Na základě Dotazníku pro podporu spolupráce rodiny a školy jsme si do naší třídy pozvali maminku Ilonu Hovorkovou, majitelku Krámku u Rusalky.

Mít tak pejska
07.04.2024

V úterý po Velikonocích  třídy 5.D a 5.C navštívily dvě pracovnice z Pardubic, které provádějí Canisterapii.

03.04.2024

V období před Velikonoci jsme se zapojili do soutěže o nejkrásněji ozdobenou břízku.