Školní vánoční jarmark

Při slavnostním rozsvěcení vánočního stromu na náměstí pořádá již tradičně naše škola vánoční jarmark výrobků žáků.

Letošní první adventní neděle i přes nepřízeň počasí probíhala ve svátečním duchu. Na pódiu vystoupili během programu někteří žáci a paní učitelky naší školy a ve vestibulu budovy probíhal celé odpoledne školní jarmark. Výrobky žáků byly i letos velmi zdařilé. Tvořilo se na semináři Základy lidových řemesel, v pracovních činnostech i při výtvarné výchově pod vedením p. uč. Beránkové i v družině s p. vychovatelkou Kynclovou. V pestré nabídce byly výrobky z keramiky, korálků, látky, přáníčka vyrobená enkaustickou technikou, různí andílci, svícny a mnoho dalšího.

Velký dík za pomoc při prodeji patří Báře Bláhové a Adéle Sochorové, holky byly velmi šikovné.

Závěrem přejeme všem klidné prožití adventního času.

Romana Heřmanská