12.12.2018Jana ŠindelářováPřečteno: 2135x

Veselé Vánoce a šťastný nový rok 2019

Hodně pohody, klidu o svátcích vánočních a šťastný vstup do nového roku.

Vážení rodiče, kolegové, milí žáci

přiblížil se konec roku a s ním tradiční bilancování. Naše škola žije spoustou aktivit, které doplňují výuku žáků. Během roku jste se s nimi mohli seznamovat na našich internetových stránkách. Žáci navštěvují kino, divadlo, besedy, různé výchovné programy. Učí se spolupracovat, ověřují své teoretické poznatky na exkurzích. Zúčastňují se soutěží a olympiád.

Za finančního přispění zřizovatele školy Města Heřmanův Městec se nám daří také modernizovat prostory školy i doplňovat technické vybavení. Spolupracujeme také s rodiči prostřednictvím Sdružení rodičů a přátel školy.

Dovolte mně, abych Vám všem popřála pěkný adventní čas, krásné Vánoce a šťastný nový rok 2019. Svým kolegům navíc děkuji za skvěle odvedenou práci.

Mgr. Jana Šindelářová