Archív článků - ZŠ Heřmanův Městec

Ať žijí sněhuláci
09.02.2022

Zimní období nám s úsměvem v podobě padajících vloček radí postavit nebo alespoň nakreslit sněhuláka. Tak jsme se tou radou v 5.B řídili. Sněhuláci se náramně povedli, jen jim ještě něco chybělo.

Projektová výuka v 2.B -  Měsíce v roce
Projektová výuka v 2.B - Měsíce v roce
09.02.2022

Znát datum svého narození, seřadit měsíce v roce, přiřadit je k ročním dobám, zakreslit značky počasí...

Slavíme vítězství
09.02.2022

Dnešní první zlatá  olympijská medaile z paralelního obřího slalomu na snowboardu nemohla ve 2.B zůstat bez odezvy.

Projektové vyučování ve 3.A
07.02.2022

Poslední školní den před pololetními prázdninami jsme ve třídě věnovali zhodnocení 1.pololetí a také jsme absolvovali projektové vyučování s názvem Psí matematika.

Snídaně je základ
07.02.2022

Dobrá a zdravá snídaně nám pomůže vykročit do nového dne pravou nohou.

Rozvoj finanční gramotnosti ve 4.A
03.02.2022

V průběhu měsíce ledna jsme pracovali s programem Abeceda peněz od České spořitelny.

Školní kolo Dějepisné olympiády
02.02.2022

Koncem ledna se v zrekonstruovaných prostorách připojené školní budovy uskutečnila Dějepisná olympiáda pro 8. a 9. ročníky.

Program Nástrahy internetu
02.02.2022

Děti ze šestého ročníku si připomněly zásady, které platí pro bezpečné užívání internetu a sociálních sítí.

Školní družina v době jarních prázdnin
02.02.2022

Školní družina v době jarních prázdnin bude pro přihlášené žáky v provozu.

Tvoříme a hrajeme si ve družině
02.02.2022

Počasí příliš radosti nepřináší, místo sněhu je většinou bláto, proto jsme se rozhodli pro trochu netradiční hraní.