22.11.2020Bc. Vladimíra Hůlková Přečteno: 748x

Pozvánka na akci Strom přání

Klidné a šťastné prožití adventního času přeje kolektiv vychovatelek školní družiny.

Strom přání

Vánoce jsou časem splněných snů a přání. Každý z nás má jen tento život. Život, který žijeme právě tady a teď, proto musíme dbát na to, aby každý den stál za prožití. Svá přání bychom neměli odkládat na „ Až někdy…“, mohli bychom totiž tu chvíli promeškat. Plňme si naše sny, malé i velké. Navzdory koronaviru přijďte snít a napsat své přání, které zavěsíte na Strom přání. Vánoce mají kouzelnou moc a kdoví, právě Vaše přání se vyplní. Akce bude zahájena v neděli 29. 11. 2020 a ukončena v pátek 11. 12. 2020. Strom a vše potřebné bude připraveno před přístavbou základní školy. Branka bude otevřená každý den do 16hodin.

Výzva pro děti „Nakresli obrázek s vánoční tematikou a přines ho ke Stromu přání“. Nezapomeň připsat své jméno a věk. Nejzdařilejší výtvarná dílka budou vystavena v městské knihovně. Budeme moc rády, když stromek nebude zahálet a obrázky potěší návštěvníky knihovny.