29.06.2018Z. KovačičováPřečteno: 1908x

Třída 5. A se rozloučila s 1. stupněm

Školní docházku na 1. stupni jsme slavnostně zakončili rozlučkou ve Vyžicích.

Pan Holub nám poskytl zázemí své restaurace s venkovním posezením a obrovskou zahradou, kam jsme všichni  dorazili pěšky ze školy. Káťa Holubová a Kája Vašáková si předem připravily soutěže a hry - běhala se štafeta s kelímkem, jezdilo se na koloběžce, skákalo se v pytlích, byla i přetahovaná s lanem. Vojta Jirout dokonce přichystal turnaj ve stolním tenise, ale nakonec jsme byli rádi, že jsme si jen tak pinkli a míček nám pořád nelítal na zem. Užili jsme si spoustu zábavy a legrace, opekli si buřty, zaskákali na trampolíně, pohráli s míčem a přitom si pochutnávali na melounech, jahodách a dalších dobrotách, které dětem darovala paní Kocková. Tímto jí moc děkujeme za všechno občerstvení a servis, který nám poskytovala v průběhu celých pěti let, děkujeme panu Holubovi, že  jsme opakovaně mohli využít jeho restauraci a dík patří i paní Andree coby fotografce, která celou závěrečnou akci dokumentovala.
Milé děti, přeji vám spoustu dalších vydařených aktivit na 2. stupni, ať spolu všichni vycházíte v novém, rozšířeném kolektivu a máte krásné vzpomínky na společně prožité chvíle.