09.06.2021Mgr. J. BeránkováPřečteno: 730x

Vzdělávání při procházce

V Heřmanově Městci v současné době probíhá super hra S Hubertem do lesa. Jedná se o zábavu, u které nachodíte pár kilometrů a dozvíte se hodně zajímavostí z přírody.

Paní vychovatelky ze školní družiny to vymyslely skvěle. V hodinách tělesné výchovy jsme se do hry zapojili a moc jsme si to užili.  Hra je rozdělena do 3 částí. V té první chodíte po H. Městci a hledáte v oknech čísla, písmena a zvířátka. Vše zapisujete do notýsku, který si vyzvednete v IC. Nakonec vám vyjde tajenka. Interaktivní blok hry je na zahradě školy.  Třetí část najdete v bažantnici. Tam jsou na stromech přidělané obrázky zvířat a povídání o nich. Na základě získaných vědomostí odpovíte na otázky v sešitku. Je jich celkem 30! Své odpovědi (samozřejmě s vaším jménem) vhodíte do krabice ve vchodu školy. Můžete vyhrát super ceny. Garantem hry je Řád svatého Huberta za podpory Ministerstva zemědělství. Neváhejte a do hry se zapojte!

Mgr. Jana Beránková